Polohovacie postroje

TECHNIC Steel Speed (NFPA, ANSI)

148,32 

Variant úväzku TECHNIC so SPEED sponami a oceľovými komponentmi - plne nastaviteľný celotelový úväzok pre polohovanie pracovníka a zachytenie pádu

Polohovacie postroje

PROFI WORKER III standard

140,45 

Variant úväzku PROFI WORKER III s easy-lock sponami

Polohovacie postroje

PROFI WORKER 3D speed

203,72 

Plne nastaviteľný postroj s priebežnými nastavovacími popruhmi pre lanový prístup so širokým polstrovaným bedrovým pásom, nohavičkami a ramennými popruhmi. Rovnako sa hodí pre polohovanie pracovníka, zachytenie pádu a záchranu.

Polohovacie postroje

POLE II.

47,42 

Nastaviteľný pracovný polohovací pás s dvomi bočnými prvkami

Polohovacie postroje

TIMBER 3D

200,53 

Plne nastaviteľný úväzok pre polohovanie špeciálne vyvinutý pre potreby arboristov. Ideálna voľba pre tých, ktorí strávia celý deň v korunách stromov.

Polohovacie postroje

URBAN II.

80,60 

Pracovný bedrový úväzok kombinujúci výhody športových a pracovných úväzkov, určený pre nenáročných práce vo vise a pracovné polohovanie.

Polohovacie postroje

Sit worker 3D standard

104,20 

Variant úväzku SIT WORKER 3D s easy-lock sponami

133,38 

Variant úväzku SIT WORKER 3D so SPEED sponami a všetkými kovovými prvkami z ocele

Polohovacie postroje

Sit worker 3D Speed

137,26 

Plne nastaviteľný sedací úväzok s inovovanými SPEED sponami pre polohovanie pracovníka. Nový dizajn je podporený dokonalou funkčnosťou, komfortom a ľahkosťou. Určený pre aktivity bez rizika pádu. Bohatá opora chrbta, skutočne veľké materiálové pútka pre vybavenie a spony SPEED robia z úväzku SIT WORKER 3D ideálny úväzok pre každodenné užívanie.

Polohovacie postroje

ANTISHOCK I (ANSI, NFPA)

233,59 

Celotelový polohovací a zachytávací postroj s plastovou ochranou kovových prvkov určený pre prácu výškach v prostrediach s rizikom elektrického výboja a výbuchu. Uplatnenie nájde predovšetkým v armáde, energetike a petrochemickom a ťažobnom priemysle.

Polohovacie postroje

SEAMASTER 3D

235,98 

Plne nastaviteľný a veľmi pohodlný celotelový postroj pre zachytenie pádu a polohovanie, vytvorený špeciálne pre potreby výškových pracovníkov na ropných plošinách.

Polohovacie postroje

ROOF MASTER

154,70 

Odľahčený plne nastaviteľný celotelový pracovný postroj, ktorý je najvhodnejší pre prácu na šikmých plochách a strechách. Jedinečný Singing Rock MOTION SYSTEM zaručuje slobodu a voľnosť pohybu užívateľa, bez toho by bol obmedzovaný pracovným lanom alebo zachytávacím systémom. Ideálne pre prácu vo výškach, kde je dôležité presné polohovanie a voľný pohyb.

Polohovacie postroje

TECHNIC standard

89,15 

Plne nastaviteľný celotelový úväzok pre polohovanie pracovníka a zachytenie pádu s easy-lock sponami

Polohovacie postroje

PROFI WORKER III speed

203,72 

Plne nastaviteľný úväzok pre zachytenie pádu s polstrovaným bedrovým pásom, nohavičkami a ramennými popruhmi. Rovnako sa hodí pre polohovanie, zostup, výstup a záchranu.

Polohovacie postroje

PROFI WORKER 3D standard

140,45 

Variant postroja PROFI WORKER 3D s easy-lock sponami

Polohovacie postroje

EXPERT III standard

176,36 

Variant úväzku EXPERT III s easy-lock sponami